booksy

Juvenus Strong

powrót

Gdy codzienna pielęgnacja to za mało, nieoceniona staje się biostymulacja na bazie polinukleotydów. Juvenus Strong dzięki innowacyjnemu mechanizmowi działania, wiąże cząsteczki wody przez łańcuchy polinukleotydów. Działają jak wymiatacz wolnych rodników, tworząc w ten sposób idealne środowisko dla wzrostu fibroblastów. Jednocześnie wspiera ich działanie poprzez produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza i bardziej nawilżona.Juvenus Strong to nowy sposób na głęboką odnowę i bioregenerację skóry. Dzięki naturalnym składnikom nie uczula i może być stosowany w bezpieczny sposób do każdego rodzaju skóry.

Wskazania

  • Średnie i głębokie zmarszczki
  • Redukcja bruzdy nosowo-wargowej
  • Utrata jędrności skóry
  • Utrata napięcia i elastyczności skóry
  • Niwelowanie głębokich i rozległych blizn
  • Modelowanie wybranych obszarów ciała: brzuch, uda, pośladki
  • Rewitalizacja grzbietowej powierzchni dłoni

Efekt po zabiegu

Pierwsze efekty powinny być widoczne po około 3 tygodniach.

  1. Efekt antyoksydacyjny – polinukleotydy działają jak wymiatacz wolnych rodników. Dzięki swojejmakrocząsteczkowej budowie polinukleotydy wiążą wolne rodniki, co stanowi o ich funkcjiochronnej. Makrocząsteczki są metabolitami enzymatycznej degradacji cząsteczekpolinukleotydów.
  2. Nawilżenie – hydrofilowa i polianionowa struktura umożliwia PDRN wiązanie cząsteczek wody , copowoduje intensywne nawilżenie tkanek. Cząsteczki wody wypełniają przestrzenie śródskórne isprawiają , że skóra staje się jędrniejsza i bardziej nawilżona.
  3. Wzrost fibroblastów – silne nawilżenie i działanie antyoksydacyjne przyczyniają się do stworzeniaoptymalnego środowiska fizjologicznego dla wzrostu fibroblastów, sprzyjającego przywróceniuelastyczności tkanek.