booksy

Dr. CYJ Hair Filler - terapia peptydowa

powrót

Dr. CYJ Hair Filler nazywany również terapią peptydową to niezwykle skuteczny preparat wykorzystywany w zabiegach z dziedziny trychologi i medycyny estetycznej. Swoją skuteczność zawdzięcza innowacyjnej formule połączenia siedmiu doskonale wyselekcjonowanych peptydów w połączeniu z kwasem hialuronowym. Dawki peptydów zawarte w preparacie oddziałują na procesy komórkowe odpowiedzialne za porost włosów a dodatkowy kwas hialuronowy ułatwia wchłanianie i przenikanie w głębsze warstwy skóry substancji aktywnych.

Jest to rodzaj nieinwazyjnego wypełniacza stosowanego w okolicy skóry głowy dedykowany zarówno dla kobiet i mężczyzn. Preparat Dr. CYJ Hair Filler stosowany w zabiegach trychologicznych ma na celu poprawę wyglądu włosów i skóry głowy poprzez zwiększenie gęstości włosów i stymulację wzrostu nowych włosów.

Zabieg z wykorzystaniem Dr. Cyj jest idealnym rozwiązaniem dla osób borykających się z:

  • Przerzedzeniem włosów,
  • Łysieniem,
  • Wypadaniem włosów,
  • Problemami związanymi ze stanem skóry głowy takimi jak suchość, swędzenie,
  • Słabym przyrostem włosa,
  • Chcących poprawić jakość swoich włosów w celu uzyskania zdrowego wyglądu.

Pierwszą poprawę jakości włosów i skóry głowy możemy zaobserwować już po pierwszym zabiegu. Dzięki nowoczesnej technologii przedłużonego uwalniania substancji aktywnych preparat działa nieprzerwanie do 14 dni od aplikacji. Na widoczność finalnych efektów wpływa indywidualna sytuacja pacjenta oraz ilość sesji zabiegowych.

Zobacz nasz aktualny cennik i skontaktuj się w celu umówienia wizyty.