Zabiegi z kwasami

powrót

Grupa zabiegów dla kobiet i mężczyzn, którzy odczuwają dyskomfort spowodowany zwiotczałą, suchą, słabo nawilżoną i mało napiętą skórą, zmarszczkami, bruzdami i innymi nieestetycznymi zmianami na skórze, trądzikiem, skórą tłustą, łojotokową, naczynkami, bliznami, rozszerzonymi porami, nierówną strukturą skóry. Zabiegi wykonywane są po wnikliwej diagnozie skóry i wywiadzie kosmetycznym. W zależności od rodzaju skóry, wieku i stanu skóry personel salonu komponuje indywidualny zabieg dla Klienta.

Pracujemy na kwasach najnowszej generacji Sesderma - hiszpańskich nanokwasach dermatologicznych.

Wykorzystanie kwasów jako peelingów chemicznych daje wszechstronny wachlarz możliwości. W zależności od zastosowanej substancji, stężenia, poziomu pH oraz czasu trwania zabiegu można uzyskać efekt od lekkiego odświeżenia skóry po jej głęboką przebudowę porównywalną do naturalnego liftingu.

Działanie lekkich peelingów jest korzystne dla każdego typu cery. Kwasy zawarte w peelingach doskonale sobie radzą ze skórą zanieczyszczoną, trądzikową, łojotokową czy skłonną do przetłuszczania się, regulując proces rogowacenia naskórka. Osoby borykające się z trądzikiem zaskórnikowym i grudkowym, różnego rodzaju bliznami i przebarwieniami z pewnością poczują i zobaczą różnicę po przeprowadzeniu serii zabiegów. Kwasy o wysokim stężeniu mają natomiast właściwości liftingujące, sprawiają, że skóra po ich zastosowaniu jest jędrniejsza i bardziej elastyczna, a delikatne zmarszczki ulegają wygładzeniu. Przy zastosowaniu wysokich stężeń dochodzi do przebudowy żywej warstwy naskórka i skóry właściwej.