booksy

Wygładzanie zmarszczek

powrót

W naszej ofecie dostępnych jest kilka preparatów służących do wygładzania zmarszczek.

Teosyal

TEOSYAL® Meso jest nieusieciowanym żelem na bazie kwasu hialuronowego, który dzięki swojej płynności i wiskoelastyczności rozprzestrzenia się jednolicie w tkance skórnej powodując jej nawilżenie i wzmocnienie skóry właściwej. Jest wytwarzany w TEOXANE Laboratories, które od 2003 roku działają w samym sercu Genewy. Obecnie jego produkty dystrybuowane są według restrykcyjnych zasad kontroli jakości w 80 krajach na całym świecie.

TEOSYAL® Meso posiada jedno z najniższych na rynku poziomów protein (< 5 μg/ ml) i endotoksyn bakteryjnych (<0,2 EU/g), co do minimum zmniejsza występowanie u pacjentów reakcji alergicznej.
TEOSYAL® Meso jest wstrzykiwany za pomocą cienkich igieł 30G 1⁄2 lub 32G 1⁄2 bardzo płytko, śródskórnie w małych ilościach, metodą wielopunktowego wstrzykiwania lub metodą wycofywania igły, która może być stosowana w obszarze dekoltu i„kurzych łapek”
TEOSYAL® Meso posiada specjalnie opracowany skład w celu poprawienia wyników mesoliftu. Jest:

 • bardzo ciekły co zapewnia równomierną dystrybucję
 • bardzo czysty, dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko zaczerwienienia po wstrzyknięciu
 • bardzo stężony (15mg/g) co maksymalne zwiększa wyniki zabiegu.

TEOSYAL® First Lines jest wytwarzany w TEOXANE Laboratories, które od 2003 roku działają w samym sercu Genewy. Obecnie jego produkty dystrybuowane są według restrykcyjnych zasad kontroli jakości w 80 krajach na całym świecie.
TEOSYAL® First Lines posiada jedno z najniższych na rynku poziomów protein

(< 5 μg/ml) i endotoksyn bakteryjnych (<0,2 EU/g), co do minimum zmniejsza występowanie u pacjentów reakcji alergicznej. Dzięki procesowi produkcyjnemu, w którym wykorzystuje się najnowsze osiągnięcia technologiczne, jednofazowy kwas hialuronowy zawarty w TEOSYAL® First Lines jest oferowany w stężeniu (20 mg/g). Gwarantuje to efektywne i długotrwałe wypełnienie utrzymujące się od 6 do 9 miesięcy.
TEOSYAL® First Lines jest wstrzykiwany igłą 30G 1⁄2 bardzo powierzchownie, w skórę właściwą w miejscu, które chcemy skorygować. Dzięki temu natychmiast uzyskiwana jest objętość, która wypełnia zmarszczki.
TEOSYAL® First Lines stosowany jest do:

 • korekcji delikatnych, powierzchownych zmarszczek na skórze
 • korekcji „kurzych łapek”.

TEOSYAL® Global Action jest wytwarzany w TEOXANE Laboratories, które od 2003 roku działają w samym sercu Genewy. Obecnie jego produkty dystrybuowane są według restrykcyjnych zasad kontroli jakości w 80 krajach na całym świecie. TEOSYAL® Global Action posiada jedno z najniższych na rynku poziomów pro- tein (< 5 μg/ml) i endotoksyn bakteryjnych (<0,2 EU/g), co do minimum zmniejsza występowanie u pacjentów reakcji alergicznej. Dzięki procesowi produkcyjnemu, w którym wykorzystuje się najnowsze osiaągnięcia technologiczne, jednofazowy kwas hialuronowy zawarty w TEOSYAL® Global Action jest oferowany w jednym z najwyższych stężeń dostępnych na rynku (25 mg/g). Gwarantuje to efektywne i długotrwałe wypełnienie utrzymujące się od 9 do 12 miesięcy.

TEOSYAL® Global Action jest wstrzykiwany igłą 30G 1⁄2 w środkową warstwę skóry właściwej w miejscu, które chcemy skorygować. Dzięki temu natychmiast uzyskiwana jest objętość, która wypełnia zmarszczki.

TEOSYAL® Global Action jest najbardziej uniwersalnym produktem z gamy TEOSYAL i doskonałym dla początkujących, a w szczególności przeznaczony jest do:

 • wypełniania średniej wielkości zmarszczek na skórze
 • wypełniania bruzd w skórze właściwej

TEOSYAL® Deep Lines jest wytwarzany w TEOXANE Laboratories, które od 2003 roku działają w samym sercu Genewy. Obecnie jego produkty dystrybuowane są według restrykcyjnych zasad kontroli jakości w 80 krajach na całym świecie.
TEOSYAL® Deep Lines posiada jedno z najniższych na rynku poziomów protein (< 5 μg/ml) i endotoksyn bakteryjnych (<0,2 EU/g), co do minimum zmniejsza występowanie u pacjentów reakcji alergicznej.

Dzięki procesowi produkcyjnemu, w którym wykorzystuje się najnowsze osiągnięcia technologiczne, jednofazowy kwas hialuronowy zawarty wTEOSYAL® Deep Lines jest oferowany w jednym z najwyższych stężeń dostępnych na rynku (25 mg/g). Gwa- rantuje to efektywne i długotrwałe wypełnienie utrzymujące się od 9 do 12 miesięcy. TEOSYAL® Deep Lines jest wstrzykiwany igłą 27G 1⁄2 w głębszą warstwę skóry właściwej w miejscu, które chcemy skorygować. Dzięki temu natychmiast uzyskiwana jest objętość, która wypełnia zmarszczki.
TEOSYAL® Deep Lines przeznaczony jest do:

 • wypełniania bardzo głębokich zmarszczek na skórze
 • wypełniania bruzd w skórze właściwej.

TEOSYAL® Kiss jest wytwarzany w TEOXANE Laboratories, które od 2003 roku działają w samym sercu Genewy. Obecnie jego produkty dystrybuowane są według restrykcyjnych zasad kontroli jakości w 80 krajach na całym świecie.
Specjalna opatentowana formuła kwasu hialuronowego marki TEOSYAL® Kiss, zoatała opracowana z myślą o ustach, które ze względu na swoją mobilność i gęstą sieć naczyń krwionośnych wymagają szczególnego traktowania.
TEOSYAL® Kiss posiada jedno z najniższych na rynku poziomów protein (< 5 μg/ml) i endotoksyn bakteryjnych (<0,2 EU/g), co do minimum zmniejsza występowanie u pacjentów reakcji alergicznej, to zadecydowało o sukcesie rynkowym tego produktu. Dzięki procesowi produkcyjnemu, w którym wykorzystuje się najnowsze osiągnięcia technologiczne, jednofazowy kwas hialuronowy zawarty w TEOSYAL® Kiss jest ofer- owany w jednym z najwyższych stężeń dostępnych na rynku (25 mg/g). Gwarantuje to efektywne i długotrwałe wypełnienie utrzymujące się aż do 12 miesięcy. TEOSYAL® Kiss jest wstrzykiwany igłą 27G 1⁄2 lub 30G 1⁄2 w miejsce, które chcemy skorygować. Dzięki czemu efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu.
TEOSYAL® Kiss znajduje swe zastosowanie przy:

 • Zmianie kształtu ust
 • Zwiększeniu objętości ust
 • Korekcji zmarszczek wokół ust
 • Wzmocnieniu kącików ust
 • Nawilżeniu ust

TEOSYAL® Ultra Deep jest implantem najnowszej generacji na bazie kwasu hialuronowego wytwarzanym w TEOXANE Laboratories, które od 2003 roku działają w samym sercu Genewy. Obecnie jego produkty dystrybuowane są według restryk- cyjnych zasad kontroli jakości w 80 krajach na całym świecie.
TEOSYAL® Ultra Deep posiada jedno z najniższych na rynku poziomów protein (< 5 μg/ml) i endotoksyn bakteryjnych (<0,2 EU/g), co do minimum zmniejsza występowanie u pacjentów reakcji alergicznej.
TEOSYAL® Ultra Deep jest specjalnie opracowanym implantem do leczenia obsza- rów wymagających zwiększenia objętości i jest wstrzykiwany igłą 26G 5/8. W rezulta- cie nie powoduje urazów.
TEOSYAL® Ultra Deep, jest też najbardziej gęstym (25 mg/g) produktem z linii produktów TEOSYAL, dzięki czemu można uzyskać spektakularne i natychmiastowe zwiększenie objętości tkanki, jest także mocno usieciowany i zoptymalizowany pod względem długości utrzymywania się: średnio 12-16 miesięcy.
TEOSYAL® Ultra Deep umożliwia:

 • Tworzenie lub odtwarzanie wypełnienia twarzy
 • Odtwarzanie kształtów twarzy
 • Leczenie głębokich zmarszczek w grubej skórze
 • Usuwanie bruzd w skórze